T3NY

Jaká jsou pravidla pro výběr místní organizace s ohledem na bydliště?

Zdravím, zajímalo by mě zda je pravda, že pokud se chci stát členem místní organizace (konkrétně politické strany) „musím“ se stát členem organizace která je ke mně blíže. (jedná se o stejnou stranu) Stejně tak jako MO by měla příjmat občany kteří jsou blíže než k jiné.

--
Výběr místní organizace s ohledem na bydliště

Odpovědi
Drap

Záleží na organizační struktuře a vnitřním pravidlům každé ,konkrétní politické strany.

kubimi

A co si přečíst stanovy dané strany? Některé to povolují, třeba ODS nebo ČSSD, ale pak zase nebudeš moci kandidovat do místního zastupitelstva.