Bronzový

Vyber mista odletu k mori primo v dany den na letisti.

Slysel jsem ze se to takle da udelat. A je to mnohem levnejsi nez normalne si neco rezervovat nejakou dobu predem. Ze prijdes k cestovce a tam se zeptas, co maji na dnesek..

A chci se zeptat, zda s tim mate nejaky zkusenosti, nebo jaky na to mate nazor??

Diky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Jestli jste opravdu dobrodruh , tak jedte do Mnichova , nebo Frankfurtu na letiste. Tam je spousta cestovek a spousta batuzkaru. Na tabulich se objevuji odlety do ex. zemi , ale i Evropskych , kde je : Odlet za hodinu.. proste , kdyz se nekdo nedostavi , nebo z jinych , me neznamych duvodu .. nekdo ceka na to sve vysnene i 48 hod. , ale odleti vsichni. A za ctvrtinu ceny z katalogu. Hodne stesti. -iv-

Další odpovědi:

Zlatý

No tak to je opravdu pro ty ,co je jím jedno kam poletí/pojedou/ spíš asi pro mladé
je fakt, že tím ušetří peníze. A je fajn, že to existuje , spousta lidí se rozhoduje spontánně-prostě večer letíme a je to .Třeba jen na víkend.

Já mám ráda ,když si vyberu lokalitu a vše si zjistím dopředu a pak se těším a zatím to vždy vyšlo

Bronzový

Ano lze potom sehnat zájezd prakticky za cenu letenky, ALE vetšinou tak maximálně pro 2 osoby....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.