Nela56

Výběr batohu na vícedenní turistiku, máte tip?

Pěkný den,
chystám se na přechod Tater, jedná se o 4–5 dní, beru s sebou spacák a karimatku a plánuji si pořídit 32–35l batoh.
Jsem ale lehce v nesnázích, nevím, který vybrat. Máte s nějakými modely zkušenosti ?
Děkuju, budu ráda za tipy.
(Dámský, měřím 162cm)

Odpovědi
cappuccino

Zadej do vyhledavace „damska krosna“ a vyber si.
https://www.jak­tovybrat.cz/jak-vybrat-krosnu-na-vylet-i-nekolikadenni-turu/

balkan

Co se týče konkrétních modelů, nejlepší je zajít do outdoorového obchodu, popsat na co zhruba plánujete batoh využívat a svou představu o ceně a následně si dobře vyzkoušet ty, co vám doporučí. Každý batoh je trochu jinak dělaný a je potřeba aby vám především dobře seděl. Takže co doporučí jeden, může jinému hodně nevyhovovat a naopak :)

Když tak tady najdete pár tipů, podle čeho si batoh vybírat ;)