Kterou kytaru do 3.000 Kč vybrat, aby zvládla spíše hlubší tóny?

Zdravím. Mám v plánu si koupit akust. kytaru do 3.000 a nemohu se rozhodnout. Samozřejmě mi zde můžete napsat, ať si zajdu do prodejny a sám vyzkouším, ale mne zajímá spíše objektivní hodnocení od ostatních. Na mou kytaru (45 let starý, neznící krám) hraju už pár let a s výběrem toho co budu hrát, sem se už tak nějak rozhodl. Hledám kytaru která zvládne spíše hlubší tóny. Když jsem se díval na internet, zaujaly mne modely od Epiphone Pro-1 a DR-100. Co myslíte vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ve značce to nebude. Setkal jsem se s kytarou za 7000 Kč, s perfektním zvukem. Podobně mi zněla i kytara za 3500. Záleží na strunách, dřevu a pod. A rozhodovat se podle jiných názorů není nejlepší. Každý to slyší jinak a každému se líbí něco jiného.

Další odpovědi:

Stříbrný

Tady asi moc aktivních kytaristů nebude. Pokud se ti nechce jít si nástroj vyzkoušet do obchodu, zeptej se raději na specializovaném fóru: http://hudebniforum.cz/…
Já osobně bych kytaru bez vyzkoušení nekoupil.

Bronzový

Já ani nevím co mám za výrobce, ale stála mě poměrně dost.
Dokud bude hrát, tak ji nevyměním. Je to moje Alexandra Garcia Rodriguez ♥

A kdybych si měla kupovat novou, určitě si ji nejdříve musím vyzkoušet (jak se mi drží a jaký má tón - ale to podle mě záleží i na strunách - až takový odborník ale nejsem) a co by mě zajímalo nejvíce by bylo, jak tlustý má krk a jaký má tvar. A přes net bych kytaru na slepo nekupovala.

Bronzový

Jedinou možností je vyzkoušet si nástroj na vlastní uši.

co třeba podladit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.