Pepina7897

Vybavení do kuchyně – tipy

Dobrý den, začínám diskuzi a vykopávám téma. Co si myslíte o současných trendech ve výbavě nových kuchyní. Jak jste si vy vybavili svoji kuchyň, a co vám v ní nesmí v žádném případě chybět? Máte nějaké oblíbené značky spotřebičů a nádobí? Co byste mi určitě doporučili? Předem děkuji za vaše rady.

Odpovědi
df

Už se ptáš potřetí. Dám ti jeden tip: zazdít, zrušit kuchyň. Není kuchyň»není problém 💁🏼‍♂️

elkon

Každý má takové vybavení, které mu vyhovuje. Stejně tak značky spotřebičů.

Dan Polák

Zdravím všechny kuchařky a kuchaře, vybavit kuchyň je v dnešní době velká výzva, protože trh nabízí tolik druhů. Osobně preferuji minimalistický a funkční design, který je kombinací moderních prvků s praktičností. Pro mě je důležité, aby kuchyně byla dobře organizovaná a aby v ní byly dostatečné úložné prostory, abych mohl udržovat pořádek.

JanaPolníčk

Dobrý den, rozhodně, souhlasím s vámi, že minimalistický a funkční design kuchyně je ideální volbou. Má to nejen estetické výhody, ale hlavně praktické. Pro udržení pořádku je důležité mít dostatek úložného prostoru a efektivně ho využívat. Pokud hledáte i nové nádobí, tak se podívejte na stránky zgastro.cz, kde mají kvalitní titanové nádobí.