Zločenková

Kolik dát truhlářovi za montáž kuchyně?

Zdravím,
prosím poradili byste mi, kolik dát pánovi za montáž kuchyně, která má cca 3mx2,6m? Spotřebiče vestavěné – 5ks (prosila bych i cenu bez spotřebičů, možná to bude dělat někdo jiný)

Vůbec o tomhle nemám představu, doteď jsme si vše dělali sami, ale cenu mam určit já ,tak nechci dát moc nízkou, ale ani ne moc přemrštěnou. Nářadí bude mít vlastní. My máme jen sadu aku vrtačku. Je to známý, ale vzdálený.

Bude se jednat o montáž kuchyně z Ikea, tedy i s návodem. Kuchyně nebude mít složité prosklené skříňky nebo něco zapeklitého. Klasika tlumené dojezdy, dokonce i zapuštěné úchytky, které jsou součástí dvířek, takže se nemusí šroubovat (?)

Děkuji za tip, mějte pěkný den 😉 Můžu popř.i dodat obrázek, zkusím ho vložit do komentářu.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Já Vám cenu neporadím, nechala bych to na něm, kolik si řekne.

Taky mám kuchyň z Ikea, je super, složila jsem ji skoro sama, akorát ty velké skříně na troubu skládal se mnou manžel. Určitě si dejte troubu do té vysoké skřínky, je to o hodně pohodlnější, než ji mít pod sporákem. Šuplíky jsou super, zajíždí perfektně. Jsem z té kuchyně nadšená, je praktická.

Skřínky mají hrubé desky a při skládaní se nerozpadají, ale tu velkou skříň sám nesloží, musí na to být dva.

Další odpovědi
cukrar

metr 700Kč..
s deskou dřezem

Drap

Záleží na konkrétní kuchyni, na náročnosti a na spoustě dalších věcí. Nedá se takto stanovit. Pokud to dělá ze známosti, počítej cca 200 – 300 kč na hodinu.