jitunka

Prosím kdo má zkušenosti se zařizováním kuchyní na míru, prosím poraďte. Díky

Zajímá mě materiál ze kterého nejlepe požadovat skřínky a pracovní desku a kde jsou nejlepší a nejlevnější!! Mockrát děkuji Ji.

Nejlepší odpověď
badisko

nejsem truhlar …ale u kamene jsem od fochu …kuchynska deska z granitu je sice krasna …ale je tam spousta ale …dost lidi si mysli ze takova deska je neznicitelana a ze kdyz uz ji mate tak nepotrebuje udrzbu opak je pravdou …pokud se vam nahodou stane ze vam spadne neco tesiho na plochu nebo hranu desky presto ze tento material je velice tvrdy jenze rad se stipe a praska …oprava neni narocna na praci …pokud chybi kousek ..pokud je ten zasah vetsi tak mate problem v takovem pripade desku doma nijak neopravite a to ani privolany kamenik na opravu s tim nic moc nesvede a pokud ano nebude vypadat jako nova…(nusite ten kus odvest do kamenictvi tam se musi zatmelit hodit z5 na lestici linku a prelestit …)prace neni slozita ale draha ..odvoz prace atd …co si budem namlouvat …pokud by jste ji nakrasne zatmelili a prelestili doma… nikdy nedosahnete pozadovaneho vzhledu…proto je lepsi na kuchynske linky technistone …je to cesky vyrobek ..a vyvazi se do cele evropy …jeho udrzba je jednoducha a tu zvladne i trochy zrucnejsi kurtil se spravnym naradim …jsem nejakej patek za kopeckama a tady ji take pouzivame bezne z duvodu skaly barev a cene nevim jak se ceny pohybuji v CR tady je to levny material …da se pouzit vsude tam kde granit ..a jak rikam je to material budoucnosti … a taky kamenikum co s nim pracuji usetri spoustu prace je lepe tvarovatelny neni tak tezky a celkove se snim pracuje lepe..tady mate odkaz a mrknete na vyhody pripadne nevyhody technistone..http://www­.technistone.e­u/cz/

Další odpovědi
Drap

Pokud bych si mohl vybrat a měl dostatek finančních prostředků, tak volím určitě skříňky z masivu a pracovní desku z přírodního kamene. Od použitého materiálu se odvíjí i ceny. Neseženeš nikde nejkvalitnější materiál za nejnižší cenu.

Petunia

Můj kamarád má firmu na rekonstrukce interiérů. Nechali jsme si od něj dělat koupelnu a kuchyň, celkem za 150 000,– takže docela pálka. Skříňky máme z masivu a pracovní desku, taky ze dreva – vypadá to jako tvrzená dřevotříska.

Odkaz tady:
http://www.sve­tinterieru.cz/sluz­by/reseni-na-klic/kuchyne.html

Dokonce tam najdes i neco o tom vyberu skrinek :)
http://www.sve­tinterieru.cz/pro-klienty/rady-a-tipy/vybirames­krinky.html

Jakub Tlapal

My máme kuchyni od https://www.ga­bon.cz/kuchyne/ a jsme spokojení. Nebo spíš manželka je spokojená a tím jsem spokojený i já, protože mám klid 😁 . Zařizování kuchyně není můj koníček, takže jsme rád, že si to manželka zařídila tak nějak sama. Společně si udělali návrh, manželka řekla, jak by si to představovala a já mám teď každý den teplý oběd a někdy i večeři 🙂 .

Sabulak

Já bych chtěl do kuchyně mixer. Ta Orava má fakt docela nabušenou nabídku. Jaký ten mixér byste doporučily? Díky moc.

GabulkaA

My jsme měli všechno přes firmu. Řekli jsme naši představu a oni vše zajistili :) Jen teda spotřebiče jsem si kupovala vlastní podle mého výběru. Super je Orava pokud mohu radit :)

Lurenka

Taky máme doma doma hlavně Oravu. Tu fakt osobně preferuju. Mají kvalitní věci, co fakt vydrží.

Kikulinka85

Co od Oravy v té kuchyni všechno máš? Máš od nich i mixer? Jaký tip? A jak jsi s ním spokojená?

SuzanKa

Ahoj, já jsem si teď nedávno koupila tento https://www.o­rava.eu/cz/cs/mul­tifunkcny-rucny-mixer-3-v-1-800w-rm-800-b a jsem s ním spokojená moc, čili mohu doporučit.

jajinka123

My máme desku na kuchynské lince z umělého kamene. Nechávali jsme si dělat celou linku na míru u firmy NABASTAV http://www.na­bastav.cz/rekon­strukce/kuchyn­ske-linky/.