terry

Vy, kterým se líbí v Pze, ve které části byste bydleli nejraději?

Tak mě to napadlo, když jsem dnes projela několik míst.
( Pha 2, Čestlice, Letňany, Černý Most, …
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
Jmenované části jsem včera projížděla, ne, že by se mi líbily.
Jela jsem také přes Chodov.
A níže uvedené Klánovice, asi budou dobrá volba. Je to sen mých známých, kteří bydlí jinde ale také na pěkném místě.

Nejlepší odpověď
briketka10

Ani v jedné jmenované. Líbilo se mi
v Dejvicích, kde jsem žila několik let.

Další odpovědi
Mimozemšťan

Nejraději bych bydlel v přístavbě na Karlově mostě nebo na lodi pod ním.

Klaproth

V Klánovicích.

sesednizkola

Pise se v Praze, nikoli Pze a ne, neni to vtipny ani moderni psat.

Nejhezci je jednoznacne Praha 1. Chtel bych bydlet, a taky brzy budu, na nabrezi s vyhledem na hrad nebo vylozene v centru Na prikopech, Parizska, Celetna atd. Tyhle s prominutim prde.akovi jako Letnany, Cerak atd. nic moc, rozhodne bych volil neco blize centru tj. Andel, Stodulky, Jinonice, Hradcany a Dejvice, krasne s dobrou dostupnosti a spoustou prirody je treba v Reporyjich. Z Letnan atd. je to kamkoliv daleko. Vylozene se mi nelibi Repy. Jestl se mas rad tak vyhni se lokalitam jako U zvonu, Bertramka predevsim ulici Graficka a okoli. Krasne jsou i Kosire od Kavalirky nahoru na tom kopci.

Kepler

Bydlet tam bych nechtěl ani zadarmo. Stačilo tam být studentem a po dvou letech mi to šlo krkem. Ale podívat se tam jako nostalgický turista, proč ne?

Dismas

Asi Bystrc.

Emefej

V Praze jsem se narodil a do svých 17 let tam bydlel. K řadě míst mám nostalgický vztah a rád je navštěvuji, ale dnes bych v Praze už žít nechtěl.

terry

Sesednizkola, nemá to být vtipný ani moderní. Je to jednoduše kratší. Toť vše.

terry

Dismas, do Bystrce jsem jezdila. Ale do Brna 🙂 🙂 🙂