Vtipná krátká ,,povídka" na téma: ,,dům na větvi"

ve výtvarce malujeme obrázek na téma: ,,dům na větvi". Tak mě napadlo, namalovat otevřenou knížku, kde bude krátká hlavně vtipná povídka, jak se dostal dům na strom-větev, a pak na druhé straně té knížky bych namalovala ten dům na větvi, pomuzete mi s tou povídkou? mě nic vtipního na toto téma nenapadá :/

Nejlepší odpověď
annas

Je to vaše povídka, vaše myšlenky., takže těžko radit.

Jaký dům byste chtěla umísít na větev? Větev je část stromu. Na větvi si dům satví ptáčci. Třeba dům, v němž si hrají děti, by se na větvi těžko udržel, ten by byl asi v koruně stromů. Jedině nějakým způsobem do povídky větev zasadit.

Když zmiňujete knihu, chcete využít toho, že knihu zavěsíte na větev, nakeslíte obrázek domu, takže dům bude na větvi.

Ale je třeba si uvědomit, že povídka musí děj, hrdina povídky se nevyvíjí. Povídka končí pointou.

Jedině vymyslet příběh, co se v „obrázkovém“ domě odehrálo a proč ho někdo pověsil na větev.