Alesh

Všimli jste si, že se tu vůbec nebodují otázky?

To jsou ty otázky nezajímavé?

Nejlepší odpověď
Drap

Někteří bodují dostatečně, ale jen některé.Tak už to tady zkrátka chodí.

Další odpovědi
quentos

já se tedy do toho „se“ nepočítám :{)> neviděl bych to tak černě, hvězdičky se u otázek objevují. To, že se tak neděje zdaleka tak často jako palcování odpovědi, je jasné – daleko častěji přijde někomu užitečná odpověď (zejména na vlastní otázku, kdy palec je projevem vděčnosti), než zajímavá otázka, protože většina zdejších otázek je buď účelových (opakujících se otázek nebo domacích úkolů), nebo jsou nezajímavé proto, že na ně existuje jednoznačná odpověď.

led

Je to jednoduché, bodovať sa majú zaujímavé otázky. Ale…
Bodovať otázku na riešenie domácej úlohy, dôkaz lenivosti našej mladej generácie. To snáď nie!
Niekto boduje podľa mena, niekto boduje, to čo ho zaujme, niekto zasa bodovaním ďakuje za odpoveď.

zzzzz

To bude tím, že spousta zajímavých otázek tu fakt není.
Mi se zdá zase divné, že se někdo zeptá, plno lidí mu odpoví a on neoboduje žádnou odpověď. To mu žádná nevyhovuje, nebo je ani nečte? Bodují se v podstatě navzájem ti co odpovídali. Což je v pořádku, ale proč často neoboduje nikoho ten co se ptal? Většinou to dělají noví uživatelé, asi nečtou pravidla, a o nějakém bodování nemají ani ponětí.

anonym

Někdo boduje, jiný boduje jenom někoho, další neboduje vybrané a někteří zřejmě ani netuší, že se zde „dá“ odpověď nebo otázka obodovat. Lidé jsou různí a zdejší registrovaní nejspíš také.
Abys ale neřekl, tak ti hvězdičku dám.

arygnoc

niekedy ani odpovede.
aspoň ako výraz vďaky.

niekedy sa bodujú vyložene nesprávne odpovede, niekedy ani nie odpovede (proste iba vložený link).
Doplňuji:
reezo:

jj, bodíky, bodíky!!!

houbeles pasenie po bodoch ,skôr ma štve, že sú obodované vyložene zlé alebo okopírované odpovede od niekoho, kto odpovedal skôr a doplnené nejakou omáčkou (alebo iba linky, to ma štve najviac – má tu byť odpoveď a pod ňou link, vyhľadávanie viem používať), alebo odpovede podľa ich autora (a nemám tým na mysli svoje, tiež som iba človek a mýlim sa).

rigormortis

není tento web od odpovědí? Ne od bodů?

Reezo

já si myslím, že o body nikdy nešlo a nikdy nepůjde, i když tu jsou tací, kteří pasou po bodech 🙂