dust8

Všimli jste si někdo mojí skoro tří týdenní pauzy zde? Umíte si od Odpovědí dát taky občas alespoň dva týdny pauzu?

Odpovědi
Disraeli

Nevšiml. 😅

Filip84

Ano, umím, i delší.
Ano, všiml. A je mi to úplně někde, jestli tu jsi, nebo nejsi! 😅

elkon

Neřeším kdo tu je nebo ne, není žádná povinnost sem cokoli psát. I když si někteří myslí, že musí psát i za cenu nesmyslů a hovadin. Normální je napsat smysluplný dotaz, pokud si nevím rady. Ale nárazově, nikoli kraviny jak na běžícím pásu.

Rokio

Dvakrát jsem vydržel dát si pauzu od tohoto webu na 1 měsíc, přičemž pouhé prohlížení této webové stránky bylo OK.

Proto si oprávněně myslím, že to dokážu.

df

Chyběls tady moc. Konečně ses vrátil, lumpe. Už nám to nedělej