Bronzový

Všimli jste si, jak náhle utichl mediální řev ohledně Peroutkova článku a výroku Zemana?

A byla už na prezidenta podána slibovaná žaloba?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Včera jsem zaslechla ve zprávách, že prezident nabídl 100 000 Kč tomu, kdo zmiňovaný článek najde.

"Zeman: Dám 100 000 Kč tomu, kdo najde Peroutkův článek."

Více v odkazu

http://zpravy.aktualne.cz/…

--
Vnučka Peroutky zažalovala stát. Chce po Zemanovi omluvu - zpráva z 21. 4. 2015

"Vnučka novináře Ferdinanda Peroutky zažalovala stát kvůli výrokům prezidenta Miloše Zemana na Peroutkovu adresu. Chce, aby se za ně hlava státu omluvila. O podání žaloby informoval advokát František Vyskočil, který žalobu Obvodnímu soudu pro Prahu 1 připravil. Podle mluvčího Hradu Jiřího Ovčáčka půjde o soud nad českými dějinami."

Zdroj: http://www.tyden.cz/rubriky/do maci/vnucka-peroutky-zazaloval a-stat-chce-po-zemanovi-omluvu _340428.html#.VYw83UZFH94

Další odpovědi:

Zlatý

Ovčáček má termín do konce června, neboj, on už to najde. A když nenajde, najde někdo jiný, Zeman to četl, přece by nelhal.

Stříbrný

Já Zemanovi věřím v tom smyslu, že by netvrdil, o čem by nebyl přesvědčen. Věřím, že ten článek četl. Jestli se článek podaří dohledat, je věc druhá. Tenhle spor a případná žaloba na Zemana jen tak rychle neskončí, si myslím aspoň já. Peroutka je holt Peroutka, je to jméno, které bez důkazů nelze jen tak pošpinit,

Stříbrný

Proc krmit trotlla na Hrade?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.