Všimli jste si,

že když člověk čeká -třeba na autobus,přijede téměř vždy ta linka, to číslo dřív v protisměru, než ta,na kterou čeká?

Nejlepší odpověď
quentos

jj – a když vzpomenu na svoje počátky s MHD, mnohdy jsem do té v protisměru i omylem naskočil ;{))´=

Další odpovědi
panenka

ano všimla dlouho jsem jezdívala autem tak jsem to ani nepostřehla ale minulý týden jsem měla hodně cestování do města a je to tak bubco vždy přijel první spojkterý jel na obrácenou stranu než jsem jela já

ncls55

ano objizdi to furt do kola takze by se to melo stat skoro vzdy pokud nema zpozdeni

Jakub

Možná naleznete odpověď na odkaze. Je to přesně stejný zákon jako, zákon o frontě u pokladny.

Zdroj: http://murphyho-zakony.citaty.net/

anetadela1

Mě se to s autobusem nestává, ale s tou pokladnou ano. Kdykoliv jsem stávala (teď už jsem poučená a nedělám to) u pokladny, tak se něco zvrtlo- např. paní neměla zvážený ovoce, pokladník neměl drobný,atd…Tak jsem přešla k druhý a následně se ta první rozjela a kdybych tam počkala, tak jsem byla dávno v trapu, kdežto u tý druhý jsem pořád stála a měla jsem pocit, že to všichni vědí a dělaj „kyškyš“ na mě.

Vicki

To je pravda.A ten na který čekám (a v ždy když spěchám)-přijede jako poslední.Pak se mi ještě- téměř pokaždé- stane,že když konečně přijdu k pokladně,TAK DOJDE PÁSKA!!:-).