Avatar uživatele
anonym

Všimli jste si,

že když člověk čeká -třeba na autobus,přijede téměř vždy ta linka, to číslo dřív v protisměru, než ta,na kterou čeká?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5173 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

jj – a když vzpomenu na svoje počátky s MHD, mnohdy jsem do té v protisměru i omylem naskočil ;{))´=

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

ano všimla dlouho jsem jezdívala autem tak jsem to ani nepostřehla ale minulý týden jsem měla hodně cestování do města a je to tak bubco vždy přijel první spojkterý jel na obrácenou stranu než jsem jela já

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ncls55

ano objizdi to furt do kola takze by se to melo stat skoro vzdy pokud nema zpozdeni

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jakub

Možná naleznete odpověď na odkaze. Je to přesně stejný zákon jako, zákon o frontě u pokladny.

Zdroj: http://murphyho-zakony.citaty.net/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Mě se to s autobusem nestává, ale s tou pokladnou ano. Kdykoliv jsem stávala (teď už jsem poučená a nedělám to) u pokladny, tak se něco zvrtlo- např. paní neměla zvážený ovoce, pokladník neměl drobný,atd…Tak jsem přešla k druhý a následně se ta první rozjela a kdybych tam počkala, tak jsem byla dávno v trapu, kdežto u tý druhý jsem pořád stála a měla jsem pocit, že to všichni vědí a dělaj „kyškyš“ na mě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

To je pravda.A ten na který čekám (a v ždy když spěchám)-přijede jako poslední.Pak se mi ještě- téměř pokaždé- stane,že když konečně přijdu k pokladně,TAK DOJDE PÁSKA!!:-).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek