Všimli jste si,

že když člověk čeká -třeba na autobus,přijede téměř vždy ta linka, to číslo dřív v protisměru, než ta,na kterou čeká?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jj - a když vzpomenu na svoje počátky s MHD, mnohdy jsem do té v protisměru i omylem naskočil ;{))´=

Další odpovědi:

Zlatý

ano všimla dlouho jsem jezdívala autem tak jsem to ani nepostřehla ale minulý týden jsem měla hodně cestování do města a je to tak bubco vždy přijel první spojkterý jel na obrácenou stranu než jsem jela já

ano objizdi to furt do kola takze by se to melo stat skoro vzdy pokud nema zpozdeni

Pokročilý

Možná naleznete odpověď na odkaze. Je to přesně stejný zákon jako, zákon o frontě u pokladny.

Zdroj: http://murphyho-zakony.citaty. net/

Bronzový

Mě se to s autobusem nestává, ale s tou pokladnou ano. Kdykoliv jsem stávala (teď už jsem poučená a nedělám to) u pokladny, tak se něco zvrtlo- např. paní neměla zvážený ovoce, pokladník neměl drobný,atd...Tak jsem přešla k druhý a následně se ta první rozjela a kdybych tam počkala, tak jsem byla dávno v trapu, kdežto u tý druhý jsem pořád stála a měla jsem pocit, že to všichni vědí a dělaj "kyškyš" na mě.

Bronzový

To je pravda.A ten na který čekám (a v ždy když spěchám)-přijede jako poslední.Pak se mi ještě- téměř pokaždé- stane,že když konečně přijdu k pokladně,TAK DOJDE PÁSKA!!:-).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.