Terryle

Vraťte mojí duši klid… a povězte mi: Jak se jmenuje tahle melodie?

K poslechnuti zde:
http://terryle­.rajce.idnes.cz/-_shared_-/#MVI_0339.jpg
(Odkaz je 100% neškodný, za spolehlivost ručím vlastní hlavou.)
Notoricky známá věc, nejspíš nějaká klasika, znám ji tuším i jako znělku nějakého rozhlasového pořadu. Ale NETUŠÍM, co to je, a to mě rozčiluje.
Omluvte zhoršenou kvalitu záznamu i přednesu – natáčeno narychlo, bez jakéhokoli nácviku. Ale ten hlavní motiv z toho snad vysledovat jde…
Předem díky moc a pevně věřím, že díky Vaší ochotě a genialitě budu usínat s již staženou melodií ve sluchátkách! :o)
Doplňuji:
PS: Reakce v diskusi, jako vždy. A dík předem za všecky odpovědi!

Nejlepší odpověď
Elk

Je to Jiří Malásek – Hudební skříňka. Našel jsem odkaz na Uložto, tak Vám ho zasílám a můžete klidně spinkat. Dobrou noc.
Pokud by byl nějaký problém, napišter na můj mail.

Zdroj: http://www.uloz­to.sk/8269953/­romanticky-klavir-j-malasek-flac-zip

Další odpovědi
Děda Louda

Cením snahu o výkon, ale teď nebudu spát ani já.

Terryle

Elku,
DĚKUJU! :o)

Terryle

Děda Louda:
Snahu není třeba cenit, ono jí vlastně moc nebylo. Omlouvám se, že provizorní nahrávka zkazila spaní (příště tu kytaru aspoň doladím… :)

Děda Louda

Ale to nebyla výtka!

Terryle

Fakt ne? :) Tak to se omlouvám za podezíravost. Ani bych se ale nedivila :o) Teď už každopádně ale budem mít díky Elkovi klid – takže dobrou! A pěknej den zítra :o)

Děda Louda

Dobrou noc s Maláskem v duši. ♫♫♫