vrátit počítač o den nazpátek

Odinstalovala jsem nechtěně usb připojení a neumím to dát do původního stavu.Dá se počítač vrátit tak o den dva nazpátek,aby bylo všechno tak jak bylo před mým zásahem?Jsem naprostý laik a nemá mi kdo poradit.

Nejlepší odpověď
mosoj

U XP

Start – programy – příslušenství- systémové nástroje – obnovení systému

Označit nejbližší den kdy byla dělána záloha ( je pravděpodobné že se udělala při odinstalaci USB) a klepnout na obnovení systému. Počítač se vrátí do konfigurace která byla v tento den.

Další odpovědi
NickD

Pokud máte z toho dne před tím než jste si ovladač odinstalovala udělanou zálohu systénu,tak to bez problému půjde.Rychlejší způsob ale bude ovladač zpátky nainstalovat pomocí připojení k Internetu.

Podle Windows,který používáte…
Start/ovládací panely/systém a zabezpečení/sys­tém/zprávce zařízení – zde klikněte pravým na USB …a aktualizovat ovladač.

Pokud je ovladač nefunkční,tak by na něm měl být otazník.
Po instalaci a správném chodu zmizí.

Pro Windows 7
Start/pravým na tento počítač/Vlastnos­ti/Správce zařízení…

Ovladač se dá opět nainstalovat i z originálního Bootovacího CD