Pokročilý

Obnovení systému ve Windows XP-poraďte...:-)

Mám menší problém,po cca 3 měsících jsem chtěl provézt Obnovení systému,zvolil jsem si datum asi týden zpátky a čekal že se počítač uvede do stavu odpovídajícího datumu,který jsem si zvolil.Obnovení systému jsem prováděl po X-té,takže mě překvapila ,,hláška,,co se mi po relativním dokončení vlastního obnovení objevila,a sice OBNOVENÍ NEBYLO DOKONČENO...VÁŠ POČÍTAČ NEMŮŽE BÝT OBNOVEN...Pokoušel jsem se znova o Obnovení,pokaždé jsem zvolil jiné datum a vždy se stejným výsledkem.Poradí mi někdo kde je zakopanej pes,nechci s notebookem hned lítat po servisech,snad někdo poradíte a odstraním si chybu sám,předem díky...:-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je potřeba zavřít spuštěné programy a aplikace. Více zde:
http://support.microsoft.com/…

Další odpovědi:

Zlatý

Otázkou je, proč tak často používáte obnovení systému, jestli v počítači není nějaká HW závada. Podle toho bych se zaměřil buď na testování jednotlivých komponent nebo na opravu systému, v krajním případě přeinstalaci. Příčinou může být i čisticí program. Můžete se pokusit o opravu systému pomocí instalačního media. Postupuje se stejně jako při instalaci s tím rozdílem, že po odsouhlasení licenčních podmínek zadáte opravu volbou R. Není potřeba formátovat disk, programy a data zůstanou. Pomůže to ale jen někdy.

Je docela možné, že při nějaké příležitosti se vymazal soubor bodu obnovení, většinou hiberfil.sys, jinak postupovat třeba dle

Zdroj: http://www.tipypropc.cz/oprava -poskozenych-windows-xp/

a máš tam uloženej bod? protože pokud ne tak to tam nemůžeš obnovit. musíš mít bod obnovení a pokud to máš tak reinstalnout pc nebo dat recovery :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.