Vrácení zboží/kabát z butiku/

Koupila jsem si kabát baloňák za 6000 Kč/a doma jsem zjistila, že mi nesedí,je velký. V obchodě menší velikost nemají. Bylo mi sděleno, že si musím vybrat v obchodě jiné zboží, peníze mi nevrátí, ale já jiné zboží nepotřebuji. Prosím poraďte. Děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

Jen záleží na ochotě prodávajícího a majitele butiku. Jistě jste si baloňák zkoušela – není povinnost vrátit peníze.
Zkuste se dohodnout , aby vám objednali jiný ,pokud trvají na tom, že vám peníze nevrátí.

Další odpovědi
anonym

Vyjde vas kabat o neco jeste draz , ale nez aby vysel ve skrini , najdete si nejakou sikovnou svadlenu a ta vam kabat zuzi. -iv-

iwrana

Pokud nemá žádnou vadu, nejsou v obchodě povinni vám ho vzít zpět a vrátit vám peníze.Nejsou ani povinni vám ho vyměnit za jiné zboží.To je jejich dobrá vůle.