ema24

Jakou formu ochrany proti početí s partnerem/par­tnerkou užíváte? A proč?

Nejlepší odpověď
Funna

pokud jsi ještě nerodila (co zde neuvádíš), tak máš na výběr buď prášky, nebo kondom…prášky – musíš je neustále jíst a cpeš do sebe chemii, spolehlivost …kondom – spolehlivbost je jen podstatně menší…pokud už jsi matka, ideální je nitroděložní tělísko…je min na 5 let, spolehlivost vysoká, na nic nemusíš myslet, nic nejíš…pak je ještě spousta jiných natikoncepcí, ale ty už patří k těm atypickým…

Další odpovědi
Lamalam

Nejjistější je absolutní vynechání pohlavního styku, ale má to i svá proti…

Anální sex je 100%.

jáára

ponožky v sandálích – 100%

marci1

Souhlasím s „Funnou“. Pokud už máš děti doporučuji nitroděložní tělísko.
Hormonální tablety mají svá jistá rizika, přerušovaný styk či používání kondomu není zdaleka tak jisticí proti početí. Výhodu to má i v tom, že nemusíš myslet, že si máš vzít pilulku, nebo že sklouzne kondom. Pokud nemáš ještě děti, tak pravděpodobně kondom.