Zlatý

vnímání času

Svého času jsem jel na motorce a spěchal protože začalo poprchat. Na pravoúhlé křižovatce jsem vlevo předjížděl auto, které začalo bez znamení odbočovat vlevo. Bylo zřejmé, že do něj najedu. V ten okamžik jakoby se zpomalil čas,... ve zlomcích sekundy jsem si uvědomoval: to jsme ale blbci, brzdi přerušovaně, kam napálit abych vůz přelétl a nepřejel mě a také jsem registroval přihlížející babku, jak se pod dojmem událostí křižuje. Řidič auta mě nakonec zahlédl a vše dobře dopadlo. Vjem byl silný a dodnes si ho pamatuji. Má prosím někdo podobný prožitek nebo se jednalo o halucinaci??
Doplňuji:
Díky Luss, Vaše odpoveď má logiku.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

ted se pustim do teorie uplne laicke :) rekla bych, ze neslo o halucinaci. myslim spis, ze lidsky mozek ve skutecnosti vnima mnohem vic, nez pak promita do pameti a cim se jakoby pozdeji "zabyva". Jsou treba lide, kteri maji abnormalni pamet a jejich mozek promita kazdy detail. normalne byste treba take zaregistroval, ze je na krizovatce auto a treba i nejaka babka, kdyz by nedoslo k nejake stresujici situaci a jel byste v klidku dal mozek to auto i babku okamzite vypusti. takovych aut a babek vidite denne 1000. jenze tady malem doslo k nehode, vylitl vam adrenalin, doslo k vterinovemu silenemu stresu, leknuti a mozek zacne reagovat jinak. proste ta chemie co v mozku funguje v dusledku soku fungovala na par vterin uplne jinak nez kdyz jste v klidu. teda to je teorie, ze se asi maji vsichni psychoanalytici oci v sloup :) ale tak nejak si to vysvetluju.

Další odpovědi:

Zlatý

neco takovyho se mi taky stalo,ale ja tu bouracku na masine "uspesne"dokoncil...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2736
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 604
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.