Vlastní píseň v rádiu?

Kamarád má kapelu a chtěl by zkusit svoje štěstí a poslat nějaké skladby do rádia. Je tady nějaké rádio, kam se to může poslat, nevíte o něčem? Předem děkuji

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Zkusil bych obeslat všechny rádia v česku a uvidíte …

Další odpovědi
ReHu

Taky bych zkusila rádia obeslat. Popř. se poptat v některých diskuzních pořadech.
Třeba Pomeje by ti mohl poradit. Bývá na F1 po půlnoci ve všední den. Do asi 4 hod.