Kelt

Vlastní někdo z účastníků legálně nebo i nelegálně střelnou zbraň?

POdle ministra vnitra má být 700 000 zbraní mezi obyvateli. Tedy mezi 70 limi by mfělo být 10 zbraní statisticky a někdo by i mohl být tady na těchto stránkách.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ano vlastním,mám luk a dvě vzduchovky a prak na přikrmování ryb.

Další odpovědi
klumprt

Myslím, že někdo ano 🙂

gecco

Určitě mohl… Je…
😁
Někteří „účastníci“ se k tomu, že střelnou zbraň vlastní, i ´přihlásili´…

Chceš, aby se přiznal (byť i jen na tomto fóru) vlastník zbraně, kdy on (nebo ta zbraň) nesplňuje podmínky zákona???

ten který je

Když se někdo přizná,udělíte mu amnestii pane strážmistře? DDD

setapouch

Mam par, prevazne sberatelskych, palnych zbrani. Neco i na ochranu zdravi, zivota a majetku. Mam zbrojni prukaz a na vsechny zbrane mam potrebne papiry (nakupni povoleni nebo prukaz zbrane).

Podle Interpolu by melo byt zbrani mezi lidmi vi , aby se dokazali sami branit. Ale asi mame expertnejsiho ministra.

anonym

Ano,mám dvě pistole.

JájsemRaibek

Nepotřebuju zbraň, udělám jedno ze svých kouzel a je to :D
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=3gaujfWjHp8

zjentek

mám řidičák „E“ ..von je ještě dneska někdo, kdo ho nemá? A na koho nebo co takovej člověk čeká ..na osud?
Já teda nevím, jestli jsme teď nějak hromadně pomřeli na chřipku nebo tak, ale mně to vychází na sto lidí periodickejch sedm zbraní ;q

Kyril Čouda

Mám ve svém vlastnictví 17 241 věcí, kterými bych tě mohl zabít, nebo vážně zranit, když počítáš všechny sušenky v balíčku jako 1. A to jsem počítal jen věci které oficiálně vlastním.