anonymmh

Co znamenají výluky? Na IDOSu jsem normálne spoj našel.

Dobrý večer, chci se zeptat, co znamenají vyluky. A jak je to s jizdenkami tam a zpet? Kdyz si u pokladny zakoupim jizdu tam i zpet, bude mi jízda zpátky platit i druhý den? Pojedu poprvé vlakem a nevím si rady. Prosím o pomoc:) moc by se hodila. Děkuji předem za odpověď.

Nejlepší odpověď
Pruzkumnik

Když si budeš kupovat jízdenku tam a zpět, řekni, že se zpět budeš vracet až zejtra.
A výluka znamená, že je na trati omezený provoz nebo je nahrazen autobusy
Víc o výlukách nalezneš ve vestibulu na ceduli s mravencem 😁

Další odpovědi
quentos

Ano, jízdenka platí do půlnoci druhého dne, ale jízdu je nutno nastoupit první den platnosti.