víte že už je taky zlaty?

Miroslavst je už zlatý,gratuluji asi jsem poslední kdo to neví
Doplňuji:
JÁ JSEM PRVNÍ HEČ

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak až se tady dohádáte kdo je poslední, tak přijměte moje upřímné poděkování, jelikož bez vašich otázek a palců bych toho nedosáhl.
Díky, díky, díky.

Další odpovědi
annas

Rovněž se připojuji. Nechodím na večerní linku, takže jsem se to dověděla až teď ráno.

quentos

jsi maximálně předposlední, poslední jsem já ;{)> taky gratuluji

iceT

Ja si vsimla pred chvilkou

anonym

Zatím jsem poslední já – gratuluji.

Bumbes

Gratulace i ode mne.
http://img3.raj­ce.idnes.cz/d3/0/854­/854134_80ec8e5ad147e43b­99e2af930959d607/i­mages/Snimek_039­.jpg
Doplňuji:
… a kníže „ten který je“ nasadil korunu stříbrnou, také gratuluji.

ten který je

Král Miroslavst dnes nasadil zlatou korunu.Gratuluji a těším se na další otázky a odpovědi.;-)

vecernice

Ne ne ne-já jsem poslední.V každým případě gratuluji.

kapka

Nechci se hádat, ale teď momentálně jsem poslední já. 🙂
Gratuluji!

standa

Dobrá práce 🙂

aramah

Teď jsem přišla a hle pátý zlatíčko,tak velká gratulace!

panenka

Taky ti Miroslave moc gratuluji ke zlatu

anonym

A ja ta posledni,blahopreji Miroslave.

dagry

Přátelé, bez starosti. Teď jsem si to teprve přečetla, takže je jasné, kdo je na chvostě.
Miroslave taky gratuluji.

led

Aj zo Slovenska gratulácia

Jahoda

Moc a moc blahopřeji, Mirku 😉

ReHu

Nejsem z prvních, doufám, že nebudu ani poslední.

GRATULUJI :D :D :D

BIGFOOT

MIROSLAVSTE UPŘIMNĚ TI TO PŘEJU.

Zdroj: BIGFOOT

Miroslavst

Děkuji všem i v této diskuzi.

kropitko

Ano i já gratuluji. Popelko,co Vy tady v diskuzi?

1popelka1

Co v diskuzi? Nejspíš jsem tu napsala proto,že nechci za odpověď, kde neradím/nemůžu pomoct, body :) Zdravím Vás, Kropítko

annas

Popelko, máte pravdu. Já jsem chtěla svou gratulaci smazat, ale dostala jsem bod, bylo pozdě. Opravdu stačí pro přání diskuze. Stalo se, pro příště.

1popelka1

Annas, taky jsem uvažovala, kam napsat. Přišlo mi slušné popřát, ale zbytečné do odpovědí, proto jsem se nakonec rozhodla pro diskuzi… Nic si z toho nedělejte, příště. Třeba nás bude i více.

rynek878

Smekám před Vámi Popelko a moc zdravím,rynek878

1popelka1

Rynku děkuji, ale nečekala jsem takovou reakci, myslela jsem, že můj příspěvěk projde bez povšimnutí. Taky Vás zdravím.

kropitko

Já poslední dobou čtu především diskuze,to co se píše v odpovědích jsou většinou jenom zbytečné bláboly.

1popelka1

Gratuluji ke zlaté příčce.