Zlatý

Víte,že kečup Heinz vyrobený v Německu obsahuje 180g/100 ml rajčat...

... zatím co ten samý , k nám dovážený, obsahuje jen 132/100 ml ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Nemít ty de*ilní politiky, tak si s*át na hlavu nenecháme.

Hnus toto, jedu bydlet do Německa =D To byl vtip.

Další odpovědi:

Zlatý

V této republice se takového sajrajtu prodává víc než dost.

Bronzový

Nevedel, ale nijak me to neprekvapuje. Nemecky persil pere lepe nez cesky, Shell V power je v nemecku tez kvalitnejsi (podle testu neni rozdil mezi v power diesel a obyc naftou).
Slak me muze vzit, kdyz se na to vyrobcu zeptaj a vzdy odpovi, ze prizpusobuji vyrobky potrebam trhu, protoze kazdy trh si zada neco jineho.
Ale jeste nikdy jsem neslysel, ze by v nemecku prodavali mene kvalitni vyrobek, pac si ho zadaj. My zrejme jo.

Pokročilý

Tak to jsem nevěděla.

Bronzový

Stejné je to i s čokoládami, % mléčných častí, kakaových atd.

Diskuze k otázce

Zlatý

hanulka11

Berušinko, ten tvůj slovník teda ..........
nejsem nějakej mravokárce,prostě to u ženský nevypadá dobře, to takhle i mluvíš?

Stříbrný

Berušinka

Já vím, že to už ženský nevypadá dobře, také to nemám ráda, ale občas tak musím reagovat. To jde samo.
Nejsem hloupá, abych tak normálně mluvila!
A neberu Tě jako mravokárce, každopádně děkuju za upozornění. Budu se mírnit =) Opravdu je to jen v psaném projevu na emotivní temáta, když nechci něco zdlouhavě vypisovat.

Zlatý

barnajka

Hanulko, dneska takhle mluví už děti v první třídě - a mnohdy i hůř.
Nevím, jak to má Berušinka, ale třeba za sebe říkám, že když mě někdo/něco vytočí, taky dovedu být sprostá jak kanál. Ale věřte mi, že ovládat se umím a ty sprosťárničky nepoužívám v každé větě. Myslím, že Berušinka je ten stejný případ. Má holt tu "nevýhodu", že je trošku víc emotivní..asi takový ten typ: co na srdci, to na jazyku. Zase si říkám, že je stokrát lepší být sprostý, ale upřímný...než mít slovník "na úrovni", zato být plný skryté falše. Takových lidí pár znám - a vyhýbám se jim, co můžu.
Uznávám, že vulgraismy sem asi nepatří, ale těch věcí, co sem nepatří, je daleko víc - a přesto se tolerují. Navíc - Berušinka ani zdaleka není jediný "hulvát" na Odpovědích. Když už teda chcete napomínat a "vychovávat", měřte všem stejným metrem, ať je to fér.

Zlatý

barbakan

Ale Hanulko,mě to také hnulo žlučí. Z každého někdy vyjde slovo,které nejde vrátit!

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.