Víte že Eržika s Demetérem očekávají potomka ?

Já jen,že nejsou z Anglie!

Nejlepší odpověď
quentos

Nejste sám, koho podobné bulvární zprávy nechávají naprosto chladným. Něco podobného jsem si taky říkal, když jsem to čet.

P.S. Jak tak koukám na ta jména – u cikánů to tuplem nepřekvapí :{D>

Další odpovědi
Drap

Vím, nebo alespoň předpokládám, protože to je trvalý stav

manon

Zase je to hezké, jak se celý svět dokáže zabývat tím, že je někomu po ránu šoufl :D Chudák holka – „budete ráčit ještě blinkat, Výsosti ?“ – to bych chtěla poslouchat … :)

briketka10

a to sou naší sousedi, nebo kdó neznám nikoho s takovým jménem :)
Doplňuji:
já jen, že jich tu mám zas jak o pouti..

anonym

To snad je smysl vztahu, ne? Nebo už si nevzpomínáš?

Lucijej

:D někaj jsem mimo mísu

manon

No v Británii mají ranní nevolnosti :) http://www.ma­minka.cz/clanek/slav­ne-maminky/kate-a-princ-william-cekaji-potomka-radostna-zprava-potvrzena

manon

Eržika s Deméterem je mají taky a nikdo o nich nepíše, tak to barbakan napravil :) Mnoho Eržik a Deméterů… :)

Lucijej

Áhá, tak to mi uniklo.
Ale i tak…vy tu srovnáváte princátko s cikáňátkem? :o)

briketka10

manon za chvíli až ty malý cikánky co jim je 15 budou mít děti se z nich tady na dvoře zblázníme !

manon

Ony je ještě nemají? :D

briketka10

taky se divím, ale asi už plánujou na léto,
aby tu byl větší křik a mohly tu vozit kočáry!