hapiky

Víte, u které poslední pravostranně řízené škodovky bylo možno přestavět volant zpět na levou stranu?

Mám pocit, že mnozí ani nevědí, že se Škodovky kdysi vyvážely i do Británie, a musely mít volant na pravé straně. Ty, které se neprodaly byly dovezeny zpět a byly buď předělány nebo dostaly razítko a jezdily i s volantem vpravo. Poslední typ který šel ještě předělat byla Škoda 1000MB.

Odpovědi
yuko

Škoda 1100 MB

Zdroj: http://auto.id­nes.cz/jizda-vpravo-c9w-/automoto.aspx?c=A140314­_142818_automo­to_fdv

Mc Merkurion

hapiky: …oni se tam stále vyvážejí!