Pokročilý

víte si rady s mmskama?

Zdravím. Mám tenhle mobil - SAMSUNG S5570 GALAXY MINI a mmsky mám prý normálně aktivované. Vidím to jak v mobilu, tak na internetu (na stránkách o2). Problém je v tom, že jakmile mi někdo pošle mms, tak se mi zobrazí normální zpráva s obdélníkem STÁHNOUT. Po kliknutí napíše Nezdařilo se. Vůbec se mi to nezobrazí ani při zaplé wifi. Většinou mi druhý den přijde zpráva z o2čka s kódem na zobrazení mmsky přes internet. Ale ani mně samotné žádná odeslat nejde. Nevíte si prosím někdo s tímhle rady? V obchodu o2 mi řeknou to, co vím a vidím :/
Děkuju

Odpovědi:

To, že na stránkách svítí aktivní mms, neznamená, že mms jsou nastaveny. Uvádíš že máš S5570, ve v tom nějaký brand? někdy to zlobilo, že ikdyž ti O2 zašlou konfigurační SMS na mms nastavení, a tel je brand na T-mobile, tak se ti ty konfigurace nepřepíše. Další problém by mohl být v tom, že nemáš aktivní data/internet. Wifi v tomto případě (dle mě) nepomůže, musí to být data operátora, kde jsou nastaveny IP adresy a přístupy, aby věděl, kam sáhnout pro tu mms. Snad pomůže

Diskuze k otázce

Stříbrný

Dochy

Bacha na mosojuv odkaz. Stránka se brání uzavření - musela by pak přestat zobrazovat reklamu.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.