Tom.Noddy

Víte o nějaké konkrétní nabídce práce na výletní lodi (číšník, barman…) v Karibiku na příští rok?

Doplňuji:
drap: Otázka nezní s kým se mám spojit, ale jestli víte o nějaké konkrétní nabídce.

Nejlepší odpověď
Drap

Musíš se spojit s nějaqkou konkrétní agentůrou, která tyto věci zajišťuje. Tyto místa se neobsazují ze dne na den, ale dlouhou dobu dopředu výběrovým řízením.
Doplňuji:
Tak tady zřejmě konkrétní nabídku neseženeš. Možná tak na loď na Lipně.

Další odpovědi
Michal Kole

Když budeš pracovat na lodi, chtělo by se to asi naučit plavat, kdyby někdo spadl do moře a musel by jsi pro něj skočit a vytáhnout ho zpět na loď.