halamka99

Víte někdo o nějakém plánku na trojramenný stahovák na ložiska?

Sháním plánek na nějaký hezký trojramenný stahovák, na ložiska menšího průměru (například v alternátoru). Věděl by někdo o nějakém hezkém? Nejlépe odzkoušeném…
Doplňuji:
Žíhání by nebyl až takový problém, ikdyž si myslím, že na to, jak bych ho používal by to nebylo až tak nutné. Byl bych ale moc rád za nějaké výkresy…

Odpovědi
honza19hk

já jsem is ho dělal,ale plány už nemám.Ale kvalitní by měl být minimálně z oceli tř. 13–16,kovaný a normalizačně žíhaný.neměl by být kalený ,pak praská.

mosoj

Ono se to vyplatí dělat ?

http://eshop.sve­tluska.cz/sta­hovaky-lozisek-a-kulovych-cepu/?from=12

Já jsem koupil sadu tří stahováků za 500 Kč a zatím co jsem potřeboval to jsem udělal.