Jahoda

Víte někde, co je kapesníkový kód (Hanky code) ?

Omlouvám se, chyba v otázce – Víte někdo…

Nejlepší odpověď
panenka

kapesníkový kód” ( Hanky-code ), tedy soubor identifikačních pozic a barev kapesníků, vytvořil americký sexuolog Havelock Ellis? Poprvé se tento kód objevuje již v roce 1897 v jeho knize Sexual Inversion. V současné době se rozlišuje 14 barev pro jednotlivé sexuální specifikace , přičemž obecně vždy platí: aktivní pozice – levá kapsa, pasivní – pravá.

Zdroj: http://bdsmkn­ihy.cz/bdsm_za­jimavosti.html

Další odpovědi
anonym

Není to něco jako rozeznání u homosexuálů,jes­tli např.hledám přítele,jsem volný,nebo lásku na jednu noc atd.,nosí se šátek zastrčený a vykukující cíp z kapsy?