leachim

vite neco o nouzovem režimu??

dal jsem na pocitaci nouzovy režim a pri nouzovem rezimu snad nepotrebuji zadat heslo a ja to helso tam mel proste dal jsem ho a ukazal jse mi ucet administrator a ja na neho klikl a tam bylo heslo nevím co ted s tím možna by ste to mohly vědět vy?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

heslo se zadává při instalaci Windows. Zkuste nějaké programy na lámání hesel na Hiren's boot CD.

Nouzový režim je režim, kdy se načtou jen nejnutnější ovládače pro spuštění windows, aby šlo chybný ovládač nebo program odinstalovat.