Víte něco o akcích v ČR „Restaurant day“?

Zúčastnili jste se nebo zúčastníte?

Nejlepší odpověď
redy

Více zde: http://restaurant-day-jesenik.webno­de.cz/o-nas/-------
Ale znám lidi, který to přímo milujou:-))

Další odpovědi
annas

Vím,jen to, co jsem několikrát zaslechla v ČRo.

Na jediný den si může otevřít „mprovizovanou“ restauraci každý, kdo chce nabídnout hostům své vlastní domácí speciality. Nebo ten, kdo si plánuje otevřít vlastní restaurace a chce si vyzkoušet,. zda by jeho jídla chutnala hostům.

Stánky se mohou objevit na různých místech, někteří se chtějí podělit o originální recepty, zpříjemnit den, rozbít sterotyp atd.

Nikdy jsem se této akce nezúčastnila, ani na straně nabízejícího ani ochutnávače.