Miroslavst

Víte kolik jich je?

Víte kolik je tady otázek (poslední je tato moje)?
Doplňuji:
Je to jednoduchý.
A pro burak: http://www.you­tube.com/watch?v=_P0vcHD­NKRs

Nejlepší odpověď
Jahoda

Mám to úplně přesně spočítané. Je to 22 267 otázek. 😉

Další odpovědi
PostApMan

Celkově ? Jako na celém webu odpovědi.cz kolik je otázek ? To netuším a bojím se i odhadnout když ty nejstarší jsou tu přes rok.

anonym

ty máš chut to počítat? nemám nejmenší ponětí
Doplňuji:
dnes ne dnes jsem nějak k.o.

ReHu

To je tvůj oblíbený videoklípek?? Že ho dáváš ke každé otázce či odpovědi na kterou kliknu :D.

Miroslavst

Ne, ale burak použila jednu větu. Že jí jde pára z uší, když je naštvaná nebo když velmi moc přemýšlí. Já jsem hned něco podobného našel a proto to používám, že mi jde pára z uší :D

Miroslavst

Jahoda: správně. 3× hurááá

PostApMan

A teď mi ještě prozraďte kde jste se to dočetli :D

Jahoda

Díky, díky. Spočítala jsem to jednoduše: Spočítala jsem, kolik otázek je na jedné stránce a pak to vynásobila číslem předposlední stránky. A pak jsem přičetla z poslední stránky zbytek otázek. A bylo to. 🙂

PostApMan

Aha, no tak, tak dobře mi to dneska nemyslí :)
Ale připomnělo mi to další věc co bych tu rád viděl, nějakou kompletní statistiku – počet otázek, počet odpovědí, počet online uživatelů apod. Kam se posílaj tyhle nápady ?

Miroslavst

A co zkusit zauvažovat?
Já bych řekl, že při troše úvahy dostaneš tyto údaje sám.

Miroslavst

Chytrá to holka. To nebude určitě blondýnka :D:D:D
Ano, správně.