Avatar uživatele
anonym

Víte,kdy byl uveden film Perný den od Beatles u nás,kdy vyšla kniha od …

…Jiřího Černého Poplach jménem Beatles a kdy se v Supraphonu objevila LP
Beatles, – Collection Of Beatles Oldies ?!
Doplňuji:
Tuto otázku jsem vložil záměrně na popud „jikry“ v jeho odpovědi na otázku : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zazili-jste-beatles . Annas odpověděla výstižně,které děkuji,kde potvrdila,že to nebylo tak,jak registrovaný jikra uváděl!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, johana 56, anonym před 4155 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odpoveď byla označena jako užitečná

  1. Perný den (v originále A Hard Day's Night) je britská filmová komedie podle scénáře Aluna Owena. – 1964 premiéra
  2. Poplach kolem Beatles – 1. vydání, Praha : Panton, 1966
  3. Na konci roku 1969 Supraphon, když konečně vydal první album Beatles. Jednalo se však „pouze― o parlaphonskou kompilaci staré tvorby, album A Collection of Beatles Oldies..

https://docs.go­ogle.com/viewer?a=v&q=ca­che:VPnVcXrfI­VYJ:www.vladi­mirtucapsky.ic­.cz/text/bom.pdf+&hl=cs&­gl=cz&pid=bl&srcid=AD­GEESgCBn_nOUs­JBfobv43UKxyZyw­rbXXEBzOKhX-dS3aIqJAYl7D3jkA­iEIVufFvPuiK81nnHY7BRr­NoABkzS-zjWV6qMCoRNdPNNCsa4k4c­FkTBNrSArq7eX­d3ai8nhkw28xNVv­G8&sig=AHIEtbQj9f5T8koK0­IF-k-JQSeBhJ14-wg

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Knížku mám doma jmenuje se Poplach kolem Beatles a vydaná byla r.1966 zrovn anedávno jsem si v ní četla , když jsem po malování přepovnávala knihovnu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jikra

Tak milý pionýre „barbakane“ jestli si si to pořádně přečet tak od začátku beatlemánie t.j. od r.62 do jejich rozpadu r.70 tady v tom bolševickým ráji nebyl vydanej jedinej orig.single (SP) a pouze jedna jakási LP kompilace. A to co se potom sem tam objevilo to už bylo „in memoriam“ a mimo gramofonového klubu to byla z NDR Amiga a nebo pofiderní indická značka Dum-dum. A protože celý život žiju na maloměstě a neměl jsem známou v prodejně Supraphonu tak ani k těmto „skvostům "sem se jen tak nedostal. Takže hochu nedělej vlny a něco si o tý době nastuduj. A na závěr taktéž poděkování "annas“ , jako vždy perfektní.

před 4155 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Proboha,ty skaute,co ještě děláš v tomto postkomunistickým státě,kde si mohl využívat jen dva programy TV a dva programy rozhlasu,kde převážela "Hvězda " a dokonce i ona dávala posluchačům tu radost poslouchat brouky. Aha,asi jsi jeden,z mála,u­tiskovaných,per­zekuovaných lidí! Chraň tě USA a Bůh

před 4155 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek