Zlatý

Víte,kdy byl uveden film Perný den od Beatles u nás,kdy vyšla kniha od ....

...Jiřího Černého Poplach jménem Beatles a kdy se v Supraphonu objevila LP
Beatles, - Collection Of Beatles Oldies ?!
Doplňuji:
Tuto otázku jsem vložil záměrně na popud "jikry" v jeho odpovědi na otázku : http://www.odpovedi.cz/… . Annas odpověděla výstižně,které děkuji,kde potvrdila,že to nebylo tak,jak registrovaný jikra uváděl!!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

1. Perný den (v originále A Hard Day's Night) je britská filmová komedie podle scénáře Aluna Owena. - 1964 premiéra
2. Poplach kolem Beatles - 1. vydání, Praha : Panton, 1966
3. Na konci roku 1969 Supraphon, když konečně vydal první album Beatles. Jednalo se však „pouze― o parlaphonskou kompilaci staré tvorby, album A Collection of Beatles Oldies..

https://docs.google.com/…

Další odpovědi:

Zlatý

Knížku mám doma jmenuje se Poplach kolem Beatles a vydaná byla r.1966 zrovn anedávno jsem si v ní četla , když jsem po malování přepovnávala knihovnu

Diskuze k otázce

Stříbrný

Jikra

Tak milý pionýre "barbakane" jestli si si to pořádně přečet tak od začátku beatlemánie t.j. od r.62 do jejich rozpadu r.70 tady v tom bolševickým ráji nebyl vydanej jedinej orig.single (SP) a pouze jedna jakási LP kompilace. A to co se potom sem tam objevilo to už bylo "in memoriam" a mimo gramofonového klubu to byla z NDR Amiga a nebo pofiderní indická značka Dum-dum. A protože celý život žiju na maloměstě a neměl jsem známou v prodejně Supraphonu tak ani k těmto "skvostům "sem se jen tak nedostal. Takže hochu nedělej vlny a něco si o tý době nastuduj. A na závěr taktéž poděkování "annas" , jako vždy perfektní.

Zlatý

barbakan

Proboha,ty skaute,co ještě děláš v tomto postkomunistickým státě,kde si mohl využívat jen dva programy TV a dva programy rozhlasu,kde převážela "Hvězda " a dokonce i ona dávala posluchačům tu radost poslouchat brouky. Aha,asi jsi jeden,z mála, utiskovaných, perzekuovaných lidí! Chraň tě USA a Bůh

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 428
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.