Miroslavst

Víte kdo to je myšička?

Mám pro vás otázku s hvězdičkou, tedy po dvacátédruhé hodině.
Víte kdo to je myšička?

Nejlepší odpověď
misicka2310

Ano jsem to já :)

Další odpovědi
aramah

Vy jste kvítko Miroslave, ale stejně si myslím že je to hraboš!

fortin

Malý Simpson upozornil svého spolužáka aby rychle zavřel ústa. Bohužel to nestihl a do huby se mu nahrnuly myšičky. Byla mezi nimi?
(*23:30)

FOG

Ty moje mysko mala – z filmu Vinnetou – replika Sama Howkinse.