iceT

Víte kdo nebo co je

skinwalker?
Doplňuji:
Četla jsem o nich zmínku v jedné knize s názvem Bouře.
Údajně to měli být snad indiánští šamani,kouzelníci kmene Anassazi,snad zapovězení,protože se oddávali potěšení z konzumace a požívání durmanu,který jim dodával nadliskou sílu a také různé vize…
knížka byla dost zajímavá,a tak jsem o nich chtěla vědět něco víc.děkuji.

Nejlepší odpověď
panenka

Skywalker se jedná o hybridní produkt a Mazar ženských a mužských Blueberry. Záměrem bylo vytvořit jednu z nejlepších Indicas ve světě. Blueberry zvláštní chuť a aroma jsou kombinovány v této hybrid s elánem a výnos Mazar. Blueberry vlastnosti, jako je například „curlingového listy“, pomalý počáteční růst, a namodralá barev zmizely v této hybrid, zatímco chuť, vůně (ovocná a svěží), a kvalita je „vysoká“ jsou zachována. Pěstované z klonů na „zelené moře“, tato semena přinese asi 400 gr./m2 za optimálních podmínek.

Zdroj: http://grower­.cz/semena/sky­walker

Další odpovědi
hanulka11

Řeknu to svými slovy

Jedná se o transformaci člověka ve zvíře,/když na sobě má zvířecí kůži/
Doplňuji:
našla jsem nyní obrázky

http://www.go­ogle.cz/images?q=skin­walker%3F&rls=c­om.microsoft:cs:IE-SearchBox&oe=UTF-8&rlz=1I7ADRA_cs&re­dir_esc=&um=1&i­e=UTF-8&source=univ&e­i=Xc5bTY-MJcT1sgasyMSGBw&sa=X&o­i=image_resul­t_group&ct=ti­tle&resnum=5&ved=0C­F8QsAQwBA&biw=1007­&bih=607

anonym

rozcestník?