Bronzový

Víte kde se ukrýval Jan Ámos Komenský a kde je to přírodní bludiště které vypadá jako model zeměkoule?

Nevíte náhodou kde se ukrýval Jan Ámos Komenský a taky se chceme o hlavních prázdninách podívat do toho přírodního bludiště co vypadá jak model zeměkoule ?

řeknete mi kde teda se ukrýval a kde je to přírodní bludiště chceme tam jet v létě s rodinou na výlet.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Stříbrný

Ad jestli vím, kde se Komenský ukrýval, tak to nevím. Ad jestli vím, kde je bludiště, tak to také nevím. A ad jestli se chcete do něj podívat, to nevím také, ale umím si představit, že chcete.

Poslední odstavec může být pravda i lež. Pokud tím myslíš, že ti to řeknou všichni, pak je toto tvrzení lež, já ti to neřeknu. Jestliže to znamená, že ti to řekne alespoň někdo, pak může být tvrzení pravda, to se ukáže až časem.
Doplňuji:
Nominací svou otázku uzamkneš a ostatní mohou přispívat pouze do diskuse (mimochodem, měl by ses tam podívat).

Nemyslím, že moje odpověď, ačkoli jsem odpověděl přesně, byla to, co jsi chtěl slyšet.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Zlatý

annas

Ad jirka F - vím, kde se J. A. Komenský ukrýval a kde je bludiště.

Zřejmě vás odpověď nezajímala, když jste uzavřel otázku, byť nepřesně formulovanou, a nečekal na další odpovědi.

Bronzový

zzzlatokopka

:-DD zajímala, řekla bych, že se překlikl:-)

Zlatý

annas

Možná ano, ale pak se ptal zbytečně. :-))
Chtěla jsem mu poslat odkaz, ale má uzavřený profil.

Zlatý

ReHu

Taky si myslím, že jde o překlik.

Stříbrný

setapouch

Nevím, o čem se tu dohadujete. Prostě jsem odpověděl naprosto přesně, nezbyl žádný prostor pro nejasnosti, proto byla má odpověď nominována jako nejlepší.

:D

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.