Víte, co znamenají znaky na obalech výrobků pro manipulaci, skladování a přepravu?

Někdy se ani nedivím, že lidé otáčejí lednice na všechny strany, včetně praček, myček. Samozřejmě stohovatelnost, manipulační tlaky atd. je v praxi spotřebitele nepotřebné.

Nejlepší odpověď
anonym

Já to vím, ale měli by to vědět i na poště, kde je na balíku znak " POZOR KŘEHKÉ " a oni s tím perou jako ku*wa s děckem!

Další odpovědi
lexx

vím neboť jsem expedient skladu-speditér, křehké-fragile, neklopit-this side up, nezatěžovat…taky vím jak s balíkem zachází (občas) dopravce taktně neuvádím který

gecco

Vím…
A dodržují, pokud na něco takového nárazim…
😉

ReHu

Většinou se dovtípím 🙂