Víte co? Potřebuji to vědět.

Doplňuji:
Dagry, když nespíte, co znamená slovo joxer? Není to boxer ve tvaru J?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

to je zas nějaký "joxer" při neděli že jo?
Doplňuji:
To používá hodně můj synátor toto slovo a znamená to vtípek.

Další odpovědi:

Zlatý

nevim co by mohlo znamenat,ale jmenovala se tak jedna serialova postava,tusim,a ztvarnil ji bratr rezisera Sama Raimiho.

Bronzový

To má být doplnění k nějakému Vašemu dotazu, a nebo jste toho názoru, že je to tu ve 2 hodiny ráno mrtvé a bylo potřeba to oživit nevyřešitelnou otázkou ?
Doplňuji:
nebyl to jen překlep? Nemyslela Dagry "Joker"(vtipálek) ?

Ale to furt neřeší tvojí otázku.

Zlatý

Nechápu zadání otázky. Můžete být, prosím, konkrétnější?

Diskuze k otázce

Bronzový

dagry

Normálně nikde nikdo, všude klid a mi se zašvihl počítač a nemohla jsem se hnout z místa!!! To je o nervy.

anonym

Jak se to mohlo stát? Že by přetížený procesor? Já tohle kontroluji Správcem úloh. Kolikrát musím restartovat prohlížeč a vypnout přehrávač než se vše uklidní.

Bronzový

PostApMan

švihl ?..bude něco jako zamrzl/zasekl. Pokud máš Win XP, tak to nejčastěji dělá wpvault.exe ve správci úloh - to jsou automatické aktualizace (vytížení procesoru někdy až do 100% ) a následné zamrznutí. U 7ček se mi to v životě nestalo.

anonym

iXPéčka se aktualizují v tuto dobu? Nevím jak to má nastavené ale díky za názor. Mě nejvíc vadí to, když zapnu PC v úterý a začne horlivé stahování aktualizací. Jako kdybych si to koupil kvůli aktualizaci nebo jako kdyby si počítač žil svůj vlastní život. http://img.nadapenny.com/… Tady je vidět vše.

Bronzový

PostApMan

Takhle se nikam nedostanem, chápu že jsou dvě ráno a je možná je víc lidí jako já kteří ještě v tuto hodinu nespí, ale furt to mohla být otázka na kterou se dá odpovědět....

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.