Pokročilý

Vitamíny důležité pro kosti...

Poradil by mi někdo prosím, všechny vitamíny které jsou důležité pro kosti? a ještě v čem by se daly najít (ty vitamíny)?
Zkoušela jsem hledat googlem, ale vyhledalo to spoustu jednotlivých vitamínů, tak mě napadlo jestli by tady někdo nevěděl o stránkách kde by to bylo více pohromadě co všechno je potřeba např. pro ty kosti.
Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Pájo: hledám nějaký přehledný web.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Doplňte (např. do diskuse), jestli hledáte nějaké přípravky nebo spíše nějaký přehledný web. Nerad bych tu unavoval s nevyžádaným výčtem preparátů.
Záleží také o jakou výživu kostí se vám jedná..jde Vám obecně o výživu v růstu nebo o info k léčbě a prevenci osteoporózy a jiných chorob kostí?
Konkrétně u osteoporózy se doporučují přípravky či potraviny s obsahem vápníku, hořčíku, fosforu a dalších stopových prvků.

Další odpovědi:

Pokročilý

Doporučuji např. Vápník-hořčík-zinek + vitamin D od Walmarku nebo Natures Bounty. Pro děti jsou vhodne Marťánci Gummies s Boneactivem, které podporují růst a vývoj kostí. Více info najdete na odkazu níže.

Zdroj: www.klubzdravi.cz

Zlatý

Vitamín D, přesněji D3 ( přirozeně vzniká v lidské kůži při pobytu na slunci, dále je obsažen v játrech a vajíčkách,mléce) a minerál vápník.
Vitamín D je vitamín který je rozpustný v tucích.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.