Zlatý

Viditelnost přidělených bodů (palců) - brali byste to?

Brali byste, pokud byste si otevřeli můj (tedy každý svůj) profil a v něm záložku odpovědi, tak by bylo hned vidět zda vaše odpověď byla ohodnocena nebo ne?
Takto vidím akorát přírustek bodů celkem, ale pak musím hledat za co.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mě by se to líbilo,zdlouhavě pak vyhledávám odpovědi na které jsem odpověděla. Jsou takové,kde mě zajímá,jestli to tomu člověku pomohlo....pokud ne tak jsem sice pak smutná a přemýšlím,jak tomu člověku pomoci,ale pokud mi ten dotyčný dá palec,tak jsem ráda,že byl s danou odpovědí spokojený.

No a opět se k tomu vracím,chtělo by to nějakým způsobem zviditelnit,označit diskuze,kolikrát chci diskutovat a vedu monolog.

Další odpovědi:

Zlatý

Není to špatný nápad brala bych to.

Zlatý

Taky jsem už na to myslel,vždy si říkám,za co jsem ty body vlastně dostal,je to dobrý nápad.

Zlatý

Ano, to by bylo fajn, také mě nebaví se pídit, za co mě někdo ohodnotil. Dalo by se tu hodně vylepšovat, ale jde to nějak pomalu. Miro, je vidět, že Vám to nededá a stále tu nad tím dumáte, to je fajn, díky.

Zlatý

Souhlasím s Miroslavstem. Měli bychom o užitečnosti svých odpovědí lepší přehled.

Pro Kropítko:
Vznesla jsem dotaz na Odpovědi kvůli diskuzi. Prý uvažují o změně systému diskuze. Bylo by to lepší, protože většina se na starší příspěvky nepodívá. Reaguje jen několik jedinců. Škoda. Příspěvky jsou mnohdy podnětné a jsou ku prospěchu věci.

Zlatý

Není to pro mě moc důležité, ale asi by to pro zajímavost dobré bylo.

Zlatý

Přesně, přesně. Mám stejný "problém". Když se mi přičtou body za palce, hned hledám za jakou mojí odpověď jsem dostala ten palec. Často se však nedohledám :-(

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.