Avatar uživatele
ten který je

Vidí ženy periferně?

Je to otázka pro ženy.Říká se že ženy vidí periskopicky.Dnes jeden kolega z práce se zadíval na pěknou ženu.Já mu říkal at tak neciví že ta žena to vidí i když je otočena zády.Moc tomu nevěřil,ale já už to někde slyšel.Je to pravda nebo je to jen mýtus? 🙂
Doplňuji:
Doplnění:To Vagra-no jasně,periferní vidění!
Já jsem to ale truhlík.:-)))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Adlim před 5095 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Je pravda,že kolikrát vidím věci,které manžel nevidí,vždy je z toho překvapený a vrtá mu hlavou,jak to dělám. Co se týká civení na ženy,tak já vždy vidím,že se manžel na nějakou dívá,ale on si nikdy nevšimne,že jsem se já také na někoho koukla,ale to už je možná spíš o tom,že jsem všímavější. Rozhodně souhlasím s Rynkem,že u žen to může být způsobeno třeba také intuicí,jelikož jsou ženy od přírody citlivější.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

Já bych to viděl na šestý smysl u žen,než na periferní vidění,žena má zkrátka schopnost toto vycítit.
Vy jste nikdy neměli takový pocit,že vás někdo sleduje?Ženy to cítí mnohem intenzivněji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vagra

Tak lidi-nechte toho. Dnes už snad té srandy bylo dost.
On spíš myslí periferní vidění./okrajové/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Nemyslím si,že by ženy viděly jinak než muži…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Aj ženy sú ľudia, majú teda len 2 oči.
Ale záujem cítia aj keď zdroj – muž je mimo zorného poľa.
Ale to aj muži sú na tom rovnako

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Existuje takový přístroj na měření periferního vidění,jmenuje se perimetr a je pro ženy i muže stejný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vagra

Já si to hned myslel!

před 5094 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek