Elile

Vidí rentgen, sono tuk?

Jde mi o to, že se mi občas na krku udělá taková ta malá tuková boulička, za měsíc mne čeká sono tepen na krku a rentgen krční páteře a lebky. Bojím se, že když tam tu bouličku doktor uvidí, bude si třeba myslet, že je to nádor a budou mi dělat patřičná vyšetření apod.? Nebo to prostě poznaj že je to jen tuk?

Nejlepší odpověď
anonym

A jak víš na 100% o co se jedná? Být tebou tak bych byla ráda,že plánované vyšetření probíhá důkladně. Po letech prožitých s manželem-chirurgem vím, že zdravý člověk je jen špatně vyšetřený pacient.