picnimok

VideoDownloadHelper-Firefox

Stáhl jsem si to, povolil ve firefoxu..jak ted stáhnout video z netu.?..děkuji

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Tento plugin sám používám ve Firefoxu 2.

Stahování je jednoduché, otevřete stránku s videem, u které je stahování podporováno (Youtube apod.). Někde na panelu byste měl mít ikonu DownloadHelpera (nevím kde, protože já jsem si ji už presunul). Ta byla původně černobílá, ve chvíli, kdy je stahování připraveno a podporováno, změní ikona barvu na barevnou. Vy kliknete na ŠIPKU vedle barevné ikony a ze seznamu zvolíte požadované video. To se stáhne ve formátu, v jakém je na stránce. Obvykle mp4 nebo flv. K otevření těchto formátů pomůže nainstalovat do PC kodeky K-Lite. Pak stačí video otevřít v přehrávači (Windows Media Player apod.).