mates1

Viděli jste někdo tento film?

Viděli jste někdo film Clue (csfd: https://www.csfd­.cz/film/11722-stopa/prehled/ )? S dramatickým kroužkem ho chceme změnit do divadelní podoby. Dá se to udělat? A je tam vizuální humor nebo vtipné dialogy?

Odpovědi
iceT

V popisku se píše, že se v divadle hrály všechny tři konce, takže se domnívám, že udělat to po svém asi zvádnete, ale taky si myslím, že pokud chcete něco dělat, měli byste o tom něco vědět. Tedy si myslím, že byste ten film měli vidět všichni, kdo se na něm chcete podílet a pak rozebírat, co jak udělat, případně přijít s nějakou inovací.

mates1

Samozřejmě se s kroužkem chceme na film podívat. Jenom jsem se ptal, jestli je to vůbec možné zahrát (V divadlech to hráli jako muzikál.).