Pomelo74

Viděl někdo film Twister? Je kvalitní?

Chci se na něj podívat,ale nějak moc se mi do toho nechce,ovšem kamárádku úplně nadchnul.Co na ten film říkáte vy?

Nejlepší odpověď
MacChill

Podlě mě jde o nadprůměrný film

více tady: http://www.csfd­.cz/film/11213-twister/

Další odpovědi
hanny 2

Ano, viděla jsem ten film,je to katastrofický o tornádech,záleží na tom,jestli máš ráda tento druh filmů.

iceT

Rozhodně mnohem lepší film než 2012-Ice age-to byla hrůza dodívat se do konce.I když Twister je dnes už překonaný jinými podobnými filmy,myslím že za podívání stojí.

Rocker

Dobrý film s dobrou muzikou

martyuno

Souhlasím s ostatními,film Twister stojí za zhlédnutí vřele doporučuji … 🙂