Avatar uživatele
zjentek

Ví někdo o ňejaké praci kde se muzu obcas tajně lechce napit?

Asi mně vihodí s práce protoze sem nadychala 0. 5 promyle zbytkáč. Dostanu podporu nebo ne . Nebo neví nekdo?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 199 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Pokiaľ ide o to „lechce napit“, doporučujem vám prácu degustátora alkoholických nápojov, čo ani nemusíte vykonávať tajne. Vopred upozorňujem, v tejto práci nejde ani tak o „lechce napití“, ako skôr o „pouhé líznutí“ vzorky alkoholického nápoja so zámerom jeho zhodnotenia a pritom ostať po skončení práce schopným viesť motorové vozidlo v zmysle zákona.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Ty jsi psal otázku a máš snad 4 promile? Vyhodí s y a promile s i. No jdi dělat do hospody, degustátora, do pivovaru, . Já mám v baru ještě alkohol ze svatby 1986 a dokonce jsem si koupil flašku, že to doma tajně po štamprlích denně vypiju a zapomněl jsem na to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GM

Koho provokuješ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Héééj, móre – si dylina? Potpora to jysťí ne? Dyk jen blbý gadžové čechy makaj – ty uprchlík, ja dažgrymynovanej nebo se dej na ekopřýrodu. Tam to taky fajně sype. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

0,5 promyle a uz jez tebe zenska??:-)

Mohl bys delat sladka v pivovaru, ale na to bys musel mit patricne vzdelani.

Upravil/a: cappuccino

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
wiglaf

Degustátor jedině, ale je velký rozdíl mezi slovy chlastat a degustovat. Viz výše

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Od tebe tak hloupý dotaz ani nepřekvapí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

GM → 🤣

Avatar uživatele
led

alien… koľko deci alkoholizovaného moku sa podpísalo na vašom texte? chudinka Eliška, český hlas sa jej zamotal

Nový příspěvek