dudu

Věřte, či nevěřte – je to pravda?

Můj poslední námět, kde jsem se pokusil o nadsázku neuspěl., proto raději tuto zprávu předkládám bez dalšího komentáře:
http://aktual­ne.centrum.cz/do­maci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=68­6501

Nejlepší odpověď
led

Prečo je asi ten článok písaný čiernym písmom? žeby optimistický pesimizmus?
Ano niečo sa zlepšilo, to nemožno poprieť.
Ale na druhej strane je to rýchla cesta na úroveň „banánovej republiky“

Další odpovědi
sofie

věřím že se máme líp co se finanční stránky týká, je pravda že ve zdravotnictví i v mnoha jiných oborech jsme daleko vyspělejší než před dvaceti lety,ale myslím že kriminalita je větší než kdysi bývala,je víc loupeží,přepadení i vražd,každá doba má své dobré i špatné stránky

anonym

Možná částečně pravda,viděno ovšem očima Evropana.Dobře situovaného.
Jiný názor bude mít Sudánec.
Podmínky se mohou dramaticky a rychle změnit.
Vždy to tak bylo – potomci se pak diví,jak je možné,že evidentně hrozící průser současníci neviděli.