Veříte, že každá nemoc je psychického rázu? -iv-

Doplňuji:
Dr. Axl , Led , chechtam se tu zase " jako " blazen ! Zasnuby ale nezrusim , potrebuji nejenom snoubence , ale i " prekladatele " . !
🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
anonym

Vážení zde přítopmní přátelé, prosím abyste laskavě omluvili mou snoubenku. Když probírali v 7. třídě zvláštní školy slovosled a slohové principy, meškala, protože měla nemoc psychického rázu.
Z důkladného studia její osobnosti a podivuhodnými prožitky ze současného období zásnub, si dovolím dovodit, co vlastně chtěla řící:
Věříte, že každá nemoc má souvislost s psychikou?
Odpovím si sám, nesporně ano.
Nejen, že nás připravuje o obvyklou psychickou pohodu a rovnováhu, ale duše a tělo jsou natolik propojeny, že nemoc jednoho ovlivní i druhé a naopak.
Dokonce se podle posledních lékařských výzkumů zjistilo, že psychická kondice a vůle k uzdravení je téměř tak významná jako silná imunita.
Platí to zejména u vážnějších a dlouhodobějších chorob, kde se tento aspekt (pro iv, něco jako stránka), dostal do osnov posgraduálního studia lékařů, kteří jej už uplatňují i u nás, aniž bychom si to odborně uvědomovali.
Doplňuji:
Má lásko, děkuji za veřejnou pochvalu, zatím, žel bohu, po tvém boku bylo častější peskování, naštěstí vykoupené tvou královskou blízkostí.
Trpět pro tebe je štěstím.

Další odpovědi
hanny 2

Ano -iv-,věřím tomu,že psychika má velký vliv na zdraví člověka.

Berušinka

No, možné to je, i když to neplatí strikně pro každou nemoc.
Je to trochu i logické – pokud máme psychiku na dně, máme stres, deprese apod. věci, tak se oslabuje i naše imunita. Pak můžeme rychleji chytnout chřipku i v období „nechřipek“. A co se týče té zlomené nohy – možná dotyčný přemýšlel nad nějakou situací, která není zrovna pozitivní – holt blbě našlápnul a zlomenina je na světě =D
Je možné ale že i kosti můžou pocítit slabou imunitu, nedostatek vápníku, fosforu apod. věci.

led

  • iv- vašu formuláciu otočím hore nohami, alebo dole hlavou 🙂
  • každá nemoc pôsobí na psychiku-
  • psychika pôsobí na vyliečenie každej nemoci-

arygnoc

moje loni zlomená noha určitě.
a ještě za to může kouření, jak říká moje doktorka.

tom004

Moc,tomu nevěřím.Myslím si,že si lidé vymysleli další „berličku“,na kterou,se vše dá svalit.I když,vy­jímky,se jistě najdou.Ale,dneska je to tak,že stačí,aby člověk zakašlal,a už upaluje,k psycho­logovi.Smutné­.Ale,věřím tomu,že víra,může pomoci,při uzdravení.

Syd

ne