Věříte, že kaktusy dokáží zabránit stagnaci elektrosmogu, který produkují počítače a TV?

Stagnace elektrosmogu.. Vysvetleno nejspis ve zdroji dole.. Kdyz uz doplnuji otazku.. Co si myslite o casti?

"Kaktusy, to jsou trny, a ty mají stejný efekt jako všechny ostré rohy, v interiéru například ty u nábytku; vysílají negativní energii sha. Určitě bych se jim vyhnula v ložnici nebo tam, kde bych u nich pobývala blízko, protože se vzdáleností klesá i jejich negativní vliv

Zdroj: http://hobby.id­nes.cz/kam-patri-v-byte-kaktus-aby-vas-neohrozoval-negativni-energii-pus-/hobby-domov.aspx?c=A120119­_134831_hobby-domov_mce

Nejlepší odpověď
gecco

Nevím, co si mám představit pod pojmem „stagnace elektrosmogu“ – hromadění, zastavení?
Elektrosmog přístroje produkují a vyzařují – ale rozhodně nehromadí…
Čemu by tedy ten kaktus měl zabránit??
😉
Doplňuji:
K Doplnění:

„sha“ odkazuju do říše bajek – podobně, jako vdá-nevdá (se) podle hodu bačkorou…
😉

Další odpovědi
arygnoc

skutočne rada hodna odborníka.

ale keď to je feng šuej, stagnace elektrosmogu, sche, negatívna energia a sušené kvety, tak na tom asi niečo bude.
ale čo?

;-Q